| pamparam20 a întrebat:

Cum sa fac caracterizarea unui prieten bun? ceva care la inceput sa aiba in fel de definitie a prieteniei dupa aia caracterizare fizica si morala apoi o incheiere. va rog mult dati-mi idei. funda

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mai fato,astea-s teme,si nu te putem ajuta. Daca nu le faci singura cine dracu vrei sa gandeasca mai tarziu in locul tau,tot noi? Mai pune burta pe carte si pune-ti imaginatia la contributie,pentru ca de asta iti da asemenea teme, pentru ca mai tarziu cand o sa dai bacul sa poti scrie un eseu mai de doamne-ajuta. Daca ii raspunde careva, il raportez.