| pamparam20 a întrebat:

Va rog frumos am nevoie urgent cat mai repede de caracterizarea unui prieten cine ma poate ajuta cu un exemplu de caracterizare a unui prieten(fizica si morala)sau o schema cum sa fac si ce sa scriu!

Pls dau Fundiza!

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Pai trebuie sa scrii. ca acel prieten este slab\plinut, ialt\scund, are parul. are ochii... si la moral trebuie. sa zici cum e el, este egoist, are suflet bun, sare in ajutor, iti poti pune baza in el ca te ajuta! Succes, poti folosi aceste exemple big grin! Funda? tongue