| Lucia_5229 a întrebat:

Cum sa fac la telefonul samsung Corby cand descarc poza sa fie mai mare nu mica...adica normala
funda:*

2 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Intra la setari din telefon si seteaza cea mai mare nu stiu cat e 1000+ X selectezi pe cea mai mare

| Hugulets a răspuns:

Paiii. dupa cate stiu eu. poza nu o poti mari la telefon. dar daca ai asa mare nevoie. ar trebui sa pui poza aleasa de tine in calculator si cu ajutorul unui fotoshop sa ii maresti dimensiunile. Bafta.winking