| Anonimulantisocial17 a întrebat:

Cum sa fac sa am mai mult tupeu cand vorbesc cu o fata si sa nu mai fiu asa timid?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa de incredere in tine, asta este motivul!
Pune mana si citeste, dezvoltat-ti cunsotintele, ca sa capeti incredere in tine, sa ai subiecte de discutie, sa stii cum sa te adresezi unei fete...

| halogen001 a răspuns:

Fata e atrasă când vede ce-și dorește. Dacă nu ai ce să-i oferi își pierde interesul.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Pai vorbește cu ia și dacă nu te bagă în seamă este clar are altcineva.

| Anonimulantisocial17 explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Ma baga in seama insa eu sunt prea prost si timid si vorbesc doar foarte putin cu ea. Acum imi vine sa mor de ciud a din cauza asta cum sa fac sa am mai mult tupeu mai multa incredere in mine si ce sa o intreb ce sa mai vorbesc cu ea ce sa o intreb?

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Anonimulantisocial17):

Știu dar dacă așa suntem nu avem ce face așa am venit așa o să plecam nu putem schimba asta nu putem schimba cine suntem cu adevărat ăștia suntem așa suntem suntem nu poți schimba ce simțit pentru ia cu adevărat și nici nu poți controla ce simțit în acel moment care o vezi o auzi și este lângă tine tu ai încredere în tine da ce simți tu pentru ia nu poți controla nu ai cum este imposibil asa ceva fratele meu ia trebuie sate înțeleagă puțin dacă vrea dacă nu te înțelege nu ai ce face ca tine au fost 100 în fața ei.