| MădăST a întrebat:

Cum să fac să am şi eu mai mult de 5000 de "prieteni" pe Facebook? Am deja 5000 dar îmi spune că am atins limita. Faza e că la alţii am văzut şi cate 5600 de prieteni.Mă ajută cineva şi pe mine? FUNDĂ

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si cu ce te ajuta sa ai mai multi? Oricum nu-i cunosti si nu te cunosc.

| DimLight a răspuns:

Iti transformi profilul in pagina..si asa poti avea milioane laughing oricum sigur nu stii mai mult de 500 din aia 5000 poate ar trebui sa mai stergi din aia care nu ai habar cine sunt

| TheBlackAng3l a răspuns:

Iti zic eu cum, faci o pagina unde poti avea milioane si apoi pui poze cu tine sau o femeie 90 sau 100% goala si vei avea o gramada de prieteni, glumesc big grin

| elenush17 a răspuns:

Mi se pare ca ai deja destui prieteni, pe cati din ei ii cunosti?

| Lumar23 a răspuns:

Nu mai poti sa faci nimic...Si eu am 5147 de prieteni si chiar as vrea sa sterg din ei dar imi ia prea mult timp...stie cineva vrei alta modalitate de stergere a prietenilor?

| justinbizzle a răspuns (pentru Lumar23):

Cum pot avea si eu peste 500 de prieteni imi tot vine cereri dar nu pot sa le acept te rog spune-mi imi trebuie ceva program