| KimEunJung a întrebat:

Cum sa fac sa invat mai repede la unele materii?

Răspuns Câştigător
| nevermind3322 a răspuns:

Incearca sa intelegi logic ceea ce inveti si sa nu asculti muzica sau sa stai la tv sau calculator. Mult succes.

3 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Ia lecitina, ginseng, produse naturiste pentru memorie.Cauta un seit specializat pe net sau intreaba medicul de familie. Pe vremuri se bea fiole de vitamina K, inainte de examene. S-a renuntat ca fiind un bluf.

| consilierultau001 a răspuns:

Incearca sa iei memoplus sau sa te trezesti de dimineata, sau la mine mergea varianta de a invata seara pana tarziu iar dimineata stiam tot

| AlyAleksandra a răspuns:

Incearca sa inveti mai multe poezii.Te ajuta la memorie foarte mult!