| camifgtjfjtyfmh a întrebat:

Cum pot sa imi invat mai repede la bio la geogra si la isto maine am aceste materii si nu pot sa imi invat dau funda cine imi zice cum si cel mai repede raspuns

2 răspunsuri:
| VanillaChocolatte a răspuns:

Subliniezi ce este mai important, dupa aia le inveti si gata! inveti ce este mai important(adica ideile)

| BuGhyice a răspuns:

Citesti cu voce tare si sa "nu`ti stea capul in alta parte". Funda? puppy dog eyes
Eu cam in 1 ora mi-as invata la 4 materii in stilul astawinking Bafta