| sweetys a întrebat:

Cum sa fac sa mi se duca culoarea mai repede. Momentan am parul verde si vreau sa scap de culoarea asta sau sa nu mai fie asa intensa. Nu vreau cu decolorant, ma gandeam la ceva mai putin toxic si coroziv. Daca ma spal cu apa oxigenata oare o sa scap mai repede de culoare? Stiu ca deschide culoarea la par.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Detergentul de vase ajuta, la fel și zeama de lămâie. Nu vei scapă de culoare dintr-odată, se duce după mai multe spălări.

| sofisis a răspuns:

Spala-te pe cap cu apa cat mai calda, o zi da, una nu. O sa se duca repede. Oricum culorile astea se duc repede

| b4stefa a răspuns:

Spala.te mai des pe cap cu apa calduta, si foloseste tratamente de intatire a firului de par! :-)