| ζøvع a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai am netlog...sa nu mai existe pagina mea de netlog?
funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://ro.netlog.com/ clik pe ''Setari'' (este in dreapta sus langa poza)apoi clik pe ''Cont'' (este pe al doilea rand de butoane) si apoi clik pe ''Sterge'' (este mai jos putin - deci pe randul 3 de butoane)... Enjoy! (mie mi se pare un site OK pentru ca daca stii in ce grupuri te bagi: muzica,poezie, carti, parfumuri ai ce discuta acolo fata de alte site-uri de acest gen) In fine ...Bafta in continuare!

1 răspuns:
| ζøvع explică:

Problema e ca eu am 12 ani, si intra toti badaranii pe mine, ca cica eu am 20 de ani, ca nu pot sa spun acolo ca sunt minora, si asta ma deranjeaza,winking