| Gogutzu a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai cresc in inaltime...si sa ma mai ingras?(de mancat.mananc.dar fara efect)

Răspuns Câştigător
| sinziana1 a răspuns:

Am un prieten care are aceeasi problema...adica mananca si nu se ingrasa deloc.Cred ca ar trebui sa ceri sfatul unui medic.Cu inaltatul nu cred ca poti gasi vreo solutie. Take care!:*

3 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

De ce te deranjeaza ca te inalti? eu sunt fata si am 1, 76m. si nici eu nu ma ingras.mananc de toate, mananc dulciuri multe.manac indiferent de ora. daca la 4 dimineata mi-e foame, atunci ma duc si-mi prepar ceva de mancare.happy
asta e...

| Gogutzu explică:

Am zis...sa nu mai cresc in inaltimestraight face. si nu am zis ca are vreo legatura ingrasatul cu inaltimeastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are treaba mancatul cu inaltimea. Apuca-te de baschet sau volei, ajuta mult