| WoW2001 a întrebat:

Cum as putea sa cresc in inaltime si sa ma ingras mai repede? Am 11 ani 155cm si 40 kg

Răspuns Câştigător
| alexandra2278 a răspuns:

Eu zic sa nu prea mananci multa paine poti practica un sport volei baschet tenis sau altele incearca sa mananci grasimi briose chestii nesanatoase chipsury su placere apropo daca n ufaci sport te ingrasi
funda te rog funda

| WoW2001 explică (pentru alexandra2278):

Pai eu fac inot de performanta de 5 ani

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.3 mese copioase pe zi cu desert felul 1 si 2 o sa te ingras rapid.Pentru a creste in inaltime trebuie sa faci sport.Pa,pa

| IrishCream a răspuns:

Pentru a te inalta. pai practica sporturi ca : inotul, baschetul, volei. sunt o gramada! Si daca tu ai 11 ani si 155cm si vrei sa te inalti, eu ce sa mai zic? Fac 13 ani si am tot 155cm! Eu din vara ma apuc de inot ca sa ma inalt! happy

| Madyyk_Nicoletta_1933 a răspuns:

Serios la varsta ta esti destul de gras/grasa! eu sunt mult mai amre ca tine si abia am 37 de kg si nu vreau sa ma ingras!