| anonim_4396 a întrebat:

TPU. am o prb.

Ma simt trista. nu stiu de ce. atunci cand ascult melodii... nu stiu ma intristez,,, [ ascult melodii triste, dar si happy sigh ] nu stiu ce sa fac... ma izolesc de toti. vorbesc cu persoanele pe care imi sunt dragi. nu stiu parca asa din sila. parca,, sunt suparata pe acea persoana. nu stiu ce se intampla cu mine.

Insinuez ca. imi placea de un baiat. si eram trista cand il vedeam cu alta fata. :-

2 răspunsuri:
| Lexiiiiiiiiii a răspuns:

Ideea e k probabil esti trista din cauza ca o parte din sufletul tau inca il iubeste si nu ti-ai gst pe altncv pana acum...incearca sa iti gasesti alt ubit si asc alte melodii care nu le ascultai. ceva piese noi.happypup:* si ai grija ce fakii:*:*
funda? X::X:X:XX:

| DjCristi24 a răspuns:

In primul rand incearca sa asculti alte melodii ale artistilor tai preferati. Iar viata... are suisuri si coborasuri. Cauta pe alt cineva si nu fi suparata pe rude, deoarece rudele sunt cele mai aproape de tine. Sper ca ti-am fost de ajutor.