| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mi se afișeze rezultatele de la evaluarea națională pe net?
Stiu ca la unii nu a arătat pe net, scriind acolo: "neinregistrat', dar au dat evaluarea.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai vreo problemă ca alții să-ți vadă rezultatele? Sau ai vreo problema dacă vezi rezultatele altora?

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru sierra1):

Da,am

| sierra1 a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Sunt 2 intrebari. La care ai răspuns?

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru sierra1):

Pfa,nu mai e nevoie.Am luat note mari sunt multumita de ele.M-am stresat mult, dar am reusit

| sierra1 a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Bravo!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Faci o cerere scrisă și te duci cu unul din părinții tăi să o depui, fie la secretariatul școlii/fie la cel al inspectoratului. Prima dată, du-te la școală, secretara te va informa.

"Elevii care vor susţine anul acesta bacalaureatul pot cere ca notele lor să nu fie făcute publice. Iar la Evaluarea Naţională de la clasa a 8-a, părinţii sunt cei care pot solicita acest lucru, în numele minorului."