| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa o am mai lunga? E scurta și subțire, as vrea sa pun masa musculara pe ea, atunci când o incord sa se vadă mușchii pe ea, sa vadă toată lumea ce groasa și musculoasa e. Ma refer la mana în sine, adică de sus pana jos rolling on the floor

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu cred ca ti-ar trebui ceva fibra la etajul superior, adica la inteligenta. Nu te banuiesc foarte tare de inteligenta, probabil ca te-ai drogat in dimineata in care s-a impartit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa faci sa ti se cunoasca venele si sa fie mai groasa cu niste antrenament "sus, jos - sus, jos". Tie chiar iti lipsesc niste neuroni baiatule.

| corbulalbrosu a răspuns:

'' Ma refer la mana în sine, adică de sus pana jos rolling on the floor Exact la asta ma refer si eu la... laba.(in sine) laughing

| Goete a răspuns:

Si ce e asa de ras in asta?
Ca scula nu ti-o poti incorda cand vrei, e logic ca nu de asta vorbesti.
Dar e de ras ca vrei ca doar o mana sa iti fie "groasa si musculoasa", chiar va fi de ras dar pentru cei care te vor vedea

| Violleta2022 a răspuns:

Agata greutati de ea si ridica, vezi cat poti duce, ca asa creste masa musculara!