| Pisicutza7 a întrebat:

Cum sa fac sa scap de cosuri? urgent va rogg

Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

Uite mai multe variante:

1.Impotriva cosurilor marunte de pe decolteu sau de pe spate poti folosi un peeling usor. Aplica solutia cu particule abrezive maseaza bine pielea si clateste din abundente cu apa calduta.
2.Aloe vera: Gelul cu aceasta substanta te ajuta impotriva cosurilor.Este o substanta cu puteri miraculoase.O poti aplica direct pe piele.
3. Ulei de pestebig grinaca mananci de doua ori pe zi peste acizii Omega 3 continuti de acestia te pot ajuta sa scapi de cosri.
4.Pasta de drojdie:Amesteca o bucatica de drojdie cub cu apa si ungete cu pasta astfel formata pe cosuri.Asteapta ca aceasta sa se usuce si clateste-te cu apa calduta. Drojdia usuca cosurile. 5.Sucul natural de mere:Cea mai ieftina varianta pentru o apa de fata este un amestec dintre apa si mere.Amesteca-le in proportii egale si folosestele pentru cosuri.
6.Truc secret:picaturile de ochi.Este un treuc secret de la manechine asa pssss! Aplica picaturile de ochi pe zona unde vrei sa te tratezi si se vor vindeca.Succes!

Sper ca te-am ajutat! Am muncit o gramada asa ca speri sa accepti acest gest! Pupic

4 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Incearca sa iti dai cu pudra pentru ca le usuca, cu crema de aloe vera sau daca vrei gasesti in farmaci o crema care se numeste Agneon poate te poate scapa de cosurile nedorite

| ada97 a răspuns:

Cu pastile "Roaccutane" sunt cele mai bune! fundita?

| Catalina_6831 a răspuns:

Si eu am avut prb asta.am incercat cu bicarbonat de sodiu.le usuca foarte repede.la mine a mers:-)

| sunshine_3644 a răspuns:

Hello Pisicutza7! Iti pot oferi o solutie cu efect rapid pentru a scapa de cosuri si acnee. Trimite-mi un mail la id-ul de yahoo "oned16" si vorbim acolo...winking