| TequilaAdam a întrebat:

Cum sa fac sa treaca timpul mai repede? Deci peste patru zile primesc un nou telefon, smartphone.Fiind primul meu smartphone, sunt nerabdatoare.Am scoala, ceea ce ma enerveaza.Sa dorm mai mult....hmmm...dupa-amiaza maxim 1 ora ptca dupa aia nu o sa mai dorm noaptea(si timpul va trece mai greu.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandi la el sau daca te gandesti inchipuie-ti ca e cel mai praf telefon din intrgul univers.
Sau asculta muzica. Fiind baiat iti recomand rap romanesc dar sunt sigur ca nu o sa-ti placa.
In caz ca-ti place te rog sa asculti :
Cedry2k, Dragonu ak 47, Sisu, Doc, Deliric, K-Gula, Racla, Deceneu, Piele, Vexxatu' Vexx, Carbon, Cabron, Parazitii, Methadon, Bitza, Flou Rege, Subsemnatu, Stress, Vlad Dobrescu, Pytt, Nimeni Altu, Kazi Ploae, Omu Gnom, Chimie, Dacian, Raku, Aforic, Samurai, Junk si inca cativa. Daca intelegi versurile si esti atenta la ce zic o sa-ti placa.
Sper ca nu ti-am ocupat timpul degeaba, succes.

| TequilaAdam explică (pentru anonim_4396):

D gandit nu pot sa nu ma gandesc, ptca poimain il primesc laughing Adica voi incerca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TequilaAdam):

A functionat?

| TequilaAdam explică (pentru anonim_4396):

Da. mersi love struck