| GaByScream a întrebat:

Cum sa fac sa treaca timpul mai repede la scoala? de cand s-a schimbat orarul trece ff greustraight face Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LizaGirl a răspuns:

Pai un stiu ..incearca sa faci ceva distractiv sa uiti de lucrurile grele. eu una m-as distra dar as fi atenta si la ore in cazul asta happy

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu in locul tau mas uita la dn profesoara sau profesor cum preda si ce gandeste-te ce o sa faci cand vi acasa sau si cel mai bine fi atent sau macar da de inteles ca esti atent eu ma gandesc la un film sau anime oricum mai bine fi atent

| Generalul a răspuns:

Eu desenam pe ultimele pagini ale caietelor, sau direct pe banca. Asta cand nu ma jucam cu colegul avioanele, x si 0 si alte prostii happy

| GaByScream explică:

Da merci MLaK sigur tu primesti o funda mare mare de tot

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Ia niste carti la tine si jucati carti sau remmy jucati un fotbal

| GaByScream explică (pentru Lungoci_Maryan_1998):

Asta picalaughing nai cu cine la mine in clasalaughing

| klimassan a răspuns:

Alege un coleg de banca glumet sau vorbaret si o sa treaca te asigur sau joacate pe tel dar e mai riscand

| ElvySweet a răspuns:

Ori esti atenta, ori iti iei ceva care sa faci in timpul orelor

| GaByScream explică (pentru ElvySweet):

Sunt baiatlaughing n-am cum sa fiu "atenta"winking

| yobhaaa a răspuns:

Incearca sa gasesti ceva interesant de facut : sa urmaresti o colega, te uiti pe geam, in timp ce te uiti la tabla iti poti face programul pentru restul zilei! sper ca te-am ajutat! o zi buna!

| RossieR a răspuns:

Joaca-te pe telefon...winking

| GaByScream explică (pentru RossieR):

Tocmai de asta vreau sa treaca timpul mai repedelaughing) ca marti imi iau telefon... si nu vreau sa astept ca nu imi placelaughing)

| RossieR a răspuns (pentru GaByScream):

Pai atunci spor la asteptatlaughing

| GaByScream explică (pentru RossieR):

Merci :* greulaughing))

| RossieR a răspuns (pentru GaByScream):

Cu placere:*

| MLak a răspuns:

Eu recomand sa iti ocupi timpul gandindu-te la ce localitate din Italia sa mergi la cules de capsuni dupa ce termini liceul pentru ca avand in vedere intrebarea ta, nu prevad un viitor stralucit pentru tine.