| MsD a întrebat:

Cum sa fac un baiat care m-a iubit in trecut sa ma iubeasca din nou? eu inca il iubesc dar el nu! cum sa-l fac sa ma indrageasca iarasi?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| 131415 a răspuns:

Sfatul meuh este sa-l cuceresti cu calitatile tale si daca vezi ca functioneaza nu-l baga in seama o sa fie mai bine, inseamna ca te lasi greu si unor baieti asta le place :*...sa luam si cealalta parte daca tot nu te baga in seama inseamna caci chiar nu te mai iubeste! un lucru imp, sa nu observe ca incerci sa-l atragi at o sa fie de rau
Poti sa-i spui direct " te iubesc "...cam greu
bafta!

2 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Cum ai facut-o si ultima data.doar daca baiatul este dezamagit, atunci imi pare rau, dar niciodata nu vei fi cu el.Fi TU! Succeshee hee

| AllDayAllNight a răspuns:

Poi fi tu! Cand ai fost cu el te-a iubit pentru ca ai fost tu.Acum crezi ca ar fi ok daca ai fi altfel?happyOricum.bagate in seama cu el,vorbiti, si sigur o sa ii se aprinda iar,, flacara'' aia.Succes.:*