| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu o persoana mai placuta? big grin si mai populara happy. cine stie funda.winking

Răspuns Câştigător
| Ioana128373i a răspuns:

Eu iti zic doar sa fii sociabila, draguta cu toti (asta trebuie sa iti stea in caracter nu san zambesti fortat). Nu uita de stil; cand cunosti pe cineva prima oara te vede cum arati si in urmatoarele momente incepeti sa vorbiti. Imbraca-te cum iti place si fii originala in toate. Cum a zis si superdorex...Fii tu insati. happy Nu ai ce castiga daca ai copia pe cineva care e popular la stil sau comportament. Fii optimista mai mereu si traieste-ti viata din plin. Deci succes si nu uita sa fii sociabila si cu un zambet sincer pe buze! happy

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Fii tu insuti, asta e tot ce conteaza nu? de ce sa copii alte identitati? fiecare avem in noi cate ceva din toate acestea, doar ca nu stim sa le scoatem in evidenta! multa bafta!

| Zeflemitoarea a răspuns:

laughing Acum înţeleg de ce ai nevoie de asemenea sfaturi.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Iar tu? rolling eyes

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

M-am gândit să duc treaba până la capăt.

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru Zeflemitoarea):

Te-ai gandit prost :l