| AnaaaaBananaaa a întrebat:

Hei, TPU!
ROG SERIOZITATE!
ok, deci. trec intr-a 9a si as vrea sa devin o persoana destul de cunoscuta in liceu, dar cunoscuta in sensul bun, adica sa fiu o persoana placuta, dar totodata populara, intr-un cuvant. Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| LSMM a răspuns:

Si de ce vrei asta?

3 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Ar fi o optiune sa-ti faci prieteni/cunostinte la cat mai multe clase si sa-i ajuti pe cei din jurul tau(colegi de clasa) cu ceea ce poti, dar sa nu uiti ca a fi o persoana populara nu tine de aspectul fizic intotdeauna.

| Rebeka88 a răspuns:

Depinde de caracterul si faptele tale

| AnaaaaBananaaa explică (pentru Rebeka88):

Pai sunt o persoana de treaba, care e prietena cu toata lumea, fara prea multe fite. Ma imbrac cu gust si sunt destul de draguta fizic, dupa parerea mea, cantarind 45 kg la doar 14 ani. Sunt inalta happy, dar nu prea inalta.