| paduretu8 a întrebat:

Ce sa fac sa devin o persoana mai populara? Dau FUNDA. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg nevoia omului de-a socializa, da nu ti-o mai exploata prost.
Daca ai ajuns sa ne ceri noua sfaturi despre cum sa ajungi popular, n-o sa ai nimic bun de zis, la fel ca si ceilalti care au ajuns cunoscuti in randul populatiei de 14-16 ani.

6 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

Salut! Nu o sa te incalzeasca cu nimic popularitatea. http://www.youtube.com/watch?v=XfnNCE_khdE
"religia celibritatii! "

| OnuOnulică a răspuns:

Să nu mai pui întrebări prostești pe toate siturile.

| neutrino a răspuns:

Pe langa fostele case de cultura, si nu numai, inca mai functioneaza scolile populare. Ce-i drept, de arta, dar si viata este o cultura, este o arta, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| LoveTenis a răspuns:

Sa faci ceva la care esti bun si apoi sa te lauzi ca ai primit premi etc..Cum ar fi chitara sa stii sa canti asta da roade mereu! funda?

| Z3R0H0uR a răspuns:

Fa-ti prieteni, disteaza-te si nu evita lumea! Pune'te in fata celorlalti, ca si cum tu ai conta mai mult.