| BiAnCaIoAnA2000 a întrebat:

Cum sa- i spun unui baiat ca il plac daca el are 15 si eu 12. Din cate vad el ma place(cateva exemple pentru ceea ce cred): Am pus la status ce de genu: "Iubeste baiatul care iti spune ca esti frumoasa si nu sexy" si cand a intrat pe mess mi- a spus ca sunt frumoasa, sau odata am venit de la scoala si eram nervoasa ca m-am certat cu o prietena si mi- a spus sa nu mai fiu suparata si m- a ascultat, si multe alte chestii de astea. Oare ma place si daca da cum sa- i spun ca si eu il plac? Dau fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| ingeras38 a răspuns:

Poi eu iti zic sa ii zici ca si eu am patit la fel imi place de un baiat si mi-era rusine sa ii zic dar intr-o zi am zis sa ii zis.i-am zis si el a zis ca si mie imi place de tine si mi-era rusine sa iti zic... eu te sfatuesc sa ii zici sau s-a trimis un mass cu ceva de genu ce parere ai despre mine etc daca vrei poti sa imi cer id de mess si te ajut cu mare placere ce sa ii zici si cum sa il faci sa fie al tau

2 răspunsuri:
| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai din ce am citit sigur te place.Si nu trebuie sa iti fie rusine ca sa ii spui ca il placi. Vorbiti face to face si spune-i ce simti.O sa fie bine iti zic eu. Sper ca te-am ajutat.Te pup:*

| Alexxutzaa a răspuns:

Poi eu iti zic sa ii zici ca si eu am patit la fel imi place de un baiat si mi-era rusine sa ii zic dar intr-o zi am zis sa ii zis.i-am zis si el a zis ca si mie imi place de tine si mi-era rusine sa iti zic... eu te sfatuesc sa ii zici sau s-a trimis un mass cu ceva de genu ce parere ai despre mine etc