| LaLa_2380 a întrebat:

Cum sa ii conving pe ai mei sa ma lase vinerea asta in club cu niste prieteni? sambata este ziua lu o prietena si vineri vreau sa merg in club.am 15 ani. dati'mi un sfat va rogbig grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod legal, nu ai voie in club. De altfel este si prea periculos pentru o fata de 15 ani sa mearga noaptea in cluburi. Mai asteapata pana la varsta legala (18 ani) ca nu se face gaura in cer.

| cristina93 a răspuns:

Pai, daca prietena asta e de incredere, si parinti tai au incredere in ea, spune-le ca e ziua ei si ca va fi totul bine, mai ales ca mergeti mai multi, o gasca de prieteni, si nu au de ce sa se ingrijoreze. Cand negociezi cu parintii tai despre club poti sa o iei si pe prietena ta cu tine, sa mai aduca si ea argumente pro, cred ca va functiona, eu asa am facut si a dat rezultatehee hee
Succes si sa te distrezi big grin

| den a răspuns:

Daca parintii tai iti cunosc prietena...sg te lasahappy... daca nu. spune-le ca e f important sa fii alaturi de ea

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Pai. daca de obicei nu te lasa le spui ca e ziua ei si ca si tu o vei chema la ziua ta, le spui ca e important pentru prietena ta ca tu sa fi acolo, negociati o ora la care sa revii acasa(aici sa lasi cat de cat dupa eihappydecat deloc e mai bine si pana pe la 12tongue)si ii rogi frumos spunandu'le ca o sa te revansezihappy

| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Am uitat sa iti spunhappye important sa vorbesti frumos cu eihappysi sa nu faci crize,, in cazul in care nu te lasa.Incerci azi, incerci maine si poate poate o sa reusesti

| Mihaic93 a răspuns:

Ii zici la parinti ca prietena ta isi serbeaza ziua intr-un club si ca te-a invitat si pe tine..si ca ti-ar place foarte mult sa te duci!

| LaLa_2380 explică:

Dar ideea este ca ziua ei va fi a2a zi dupa ce vreau sa merg in club..si vreau sa merg in ambele particrying