| iFollowRivers a întrebat:

Cum sa imi conving mama sa nu se uite in catalog cand merge maine la scoala? funda mare.merci

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca, pana acum n-ai fost sincer/a in privinta notelor, nimic n-o va putea convinge!
Daca, pana acum n-ai mintit-o si ea, mama ta, are incredere in sinceritatea ta, o vei putea convinge explicandu-i ca gestul ei iti poate aduce o atingere a imaginii bune de care te bucuri la scoala.

| Jigsaw a răspuns:

Spune-i tu notele rele de acum, e mai bine daca afla de la tine decat de la altii.

| iFollowRivers explică (pentru Jigsaw):

Tot aia e ...si oricum nu am curaj.plus ca are o problema de sanatate, si as vrea sa ascunt notele rele pana reusesc sa le reparsad

| Jigsaw a răspuns (pentru iFollowRivers):

N-ar trebui sa fie "tot aia" pentru maica-ta.Ar trebui sa aprecieze ca i-ai marturisit si ca te vei corecta.Va intelege.

| nosense a răspuns:

Dude, you're fucked laughing)

| iFollowRivers explică (pentru nosense):

Vai! mi-ai fost de maree ajutor

| motherfuckerstyle a răspuns:

Daca o poti convinge ca, catalogul este un obiect venit din spatiu si este inutil omenirii atunci o poti convinge sa nu se uite:d
Acum serios.nu ai cum sa o convingi sa nu se uite, mai bine ii spui acum de note pentru ca nu se stie daca le vei indrepta.Deci cum spune nonsense you're fucked!