| dragos68 a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi cumpere skateboard(spun ca daca o sa imi cumpere o sa imi rup picioarele).

Răspuns Câştigător
| AlexBilly a răspuns:

Salut Dragos! Eu am in jur de 6 ani de skate. Iti spun de pe acum, acesta este un sport costisitor, dar merita. La inceput si eu ma loveam la picioare (in zona gleznelor), dar experienta te prinde si intr-o luna sau doua o sa scada numarul de lovituri. Iti recomand genunchiere, o casca si cotiere, dar eu spre exemplu la inceput nu aveam asa ceva. ma rog bafta!