| TeoooStefan a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa imi dau pierce in spranceana? Am 15 ani si am citit pe un site de piercing din craiova( sfinx parca ) ca de la 16 ani pot fara aprobarea parintilor dar eu nu mai am rabdare... Ei nu ma lasa pentru ca zic sa mai cresc sa nu ma gauresc de acum...chatterbox In fine va rog fara raspunsuri gen "Faci cea mai mare greseala." etc. Funda:X

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu neapărat că faci o mare greșeală dar meriți și o bătaie!
Nu poți fi cuminte. să-ți vezi de școală? Lasă anturajul care te-a corupt să faci asta, sunt de acord cu părinții tăi!
Pa, pa.

| Deea_3807 a răspuns:

Spunele ca nu mai ai nev de cadou de craciun si nu mai vrei nii bani e buzubar.

| Enzo_3293 a răspuns:

Pai spune-le ca asa e la moda eu mi-am facut in buza si asa le-am spus si le-am spus ca pot sa mi-l scot... Si am 14 ani si mi-am facut la 13 happy si ai grija ca o sa te doara rau deci funda?