| Caty07 a întrebat:

Cum sa imi ignor persoana pe care o plac? Luind in considerare ca o place pe alta fata, stie ca l-am placut...insa nu stie ca inca il mai simpatizez?
(invatam in aceiasi scoala, nu vorbim atit de des-mai mult ne salutam, si vede in mine doar o prietena(((((

1 răspuns:
| Dav7id a răspuns:

Fa-ti un grup de prieteni, cu care sa poti rade.Incearca sa te gandesti cat mai putin la el,activitati care sa te tina concentrata pe alte lucruri in afara de el,tii greu la inceput,viata merge inainte, chiar si fara el, sunt atatea lucruri care te pot face fericita.si poate asa azi te gandesti putin la el,maine foarte putin si vezi tu cum decurge,e rau ca il vezi zi de zi,ai incercat vreodata sa nu il bagi in seama? se va mira si va incerca sa afle de ce poate si de ce nu ii spui tu personal ca iti place de el,daca lui doar ii place de cineva nu sta cu ea,dar daca sta, n-ai ce face, alt baiat.Salut!