| barbutza17 a întrebat:

Cum sa incep...am o prietena care tocmai m-am certat cu ea din cauza mea, deoarece eu timp de 3 ani i'am facut o farsa fara sa imi dau seama daca fac bine sau nu, ea tocmai a aflat de chestia asta si nu mai vrea sa auda deloc de mine. Mie imi pare acum foarte foarte rau tin la ea ca o sora nu mi-am dat seama pur si simplu am ajutat-o in timpul asta foarte mult am avut grija de ea sa nu i se intample ceva rau dar am dezamagito. Cum sa fac sa ma impac cu ea? Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Farsele ar trebui sa fie chestii amuzante de ambele parti+inteligente.Si ar trebui sa dureze maxim o luna. Dar nu 3 anilaughing
Ce-i asta planul Marshall?thinking
In primul rand vorbeste cu ea si inca repede pana nu se usuca cernela pe fata de la pagina 5
Cu cat astepti mai mult cu atat e mai gravwinking

| Lora a răspuns:

Sa-i ceri scuze si sa-i spui ca nu ti-ai dat seama de gravitatea problemei si ca ai vrut sa o aperi.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Dar zice ce iai facut ca sa-ti putem raspunde, depinde de gravitate.intelegi? astept cauza si dupa aia dau raspuns completwinking

| barbutza17 explică:

M-am dat drept un baiatsad