| Pyssaa a întrebat:

Cum sa instalez windows xp? vreau sa-l reinstalez pentru. ca mi se inchide cand dau ceva pe youtube

1 răspuns:
| CristianMD a răspuns:

Varianta No.1
E evident ca trebuie sa folosesti acest program:
Malware Bytes
"Download" = http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_pro
"Tutorial" Intri in install (Fisierul Downloadat.exe) Dup-aia, dai next next next next next si bifezi cele 2 optiuni.
Dupa ce a finisat toate chestiile sale scanezi rapid! Si dupa day Show Results (daca e pe romana > Arata rezultatele) Si daca este ceva casute bifeazale pe toate si "Stergele" Si dupa restart

Varianta No.2
Instaleaza Adobe Flash Player v.10
"Download" http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html
"Tutorial" Cand intri pe siteul De mai sus dat de mine
Apesi "Get the latest Version" Debifezi casuta aia cu google chrome, si apesi download
Dupa ce ai downloadat intri in Fisierul downloadat
Bifezi Casuta aia cu bla-bla-bla.
Apesi install...
Dai restart, si happy videos

DAR E DE DORIT SA FOLOSESTI AMBELE VARIANTE;)
Sper ca te-am ajutat

Si ca sa nu fiu nesimtit
Te rog imi dai funda?