| Playboyx a întrebat:

Vreau sa-mi reinstalez windows-ul si am posibilitatea intre a alege windows 7 si windows 8.1, ce sa instalez? Il folosesc mai mult pentru gaming.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inainte de reinstalare isi recomand varianta windows 8.1, 7 sp1 de pe siteul Microsoft nu instala pirateri =virusi in pc tau, eu recomand windows 7 pentru ca sunt jocuri care nu merg pe windows 8

| neutrino a răspuns:

7 ramane inca cel mai bun.

| rapp2020 a răspuns:

Win 7, ulimate.

| Lothar a răspuns:

7 clar, x64

| Alexandruui a răspuns:

Windows 7, deoarece 8 nu este foarte "popuar", si nu toate programele, jocurile sunt compatibile cu el.