| mada1234566 a întrebat:

Cum sa iti dovedeasca un baiat ca te iubeste?

Răspuns Câştigător
| ACatalin a răspuns:

Prostii. De unde sti tu ca nu iti cumpara flori ca nu are ce face cu banii. Cu 10 lei isi demonstreaza dragostea? Iti dau eu 20 lei. Chiar crezi ca te iubesc? Faptul ca iti cumpara o ciocolata(nu zic ca nu e un gest foarte frumos), chiar vezi pe ciocolata aia "iubirea"? Poate ii e pofta si vrea sa imparta cu tine. Chestiile siropoase...hmmm...de unde sti ca sunt sincere? Iti zic eu ce sa ii faci ca sa vezi daca intr-adevar te iubeste. Fa i viata un chin!(rolling on the floor) Dur nu? Cearta-te cu el din tot felul de motive si pleaca, sa vedem, vine dupa tine? Fa-l gelos, sa vedem, ii pasa sau nu are nicio problema sa te imparta? Desparte te de el, chiar si din nimic, vine sa va impacati sau nu? Chestii de genul fa, aici prea putin te poti insela pentru ca nimeni nu ar face toate astea daca nu te ar iubi cu adevarat. Sper ca ti am fost de folos.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simplu, spunandu-ti cuvinte siropoase si demonstreaza afectiune in relatia amoroasa.

| DeliaDaniela a răspuns:

Daca te iubeste, va gasi el o modalitate sa iti demonstreze asta! si daca si tu il iubesti, vei fi convinsa de iubirea lui!
Nu exista unele lucruri stabilite pentru a-si demonstra iubirea... totul vine de la sine happy

| alex9109 a răspuns:

Sa iti cumpere flori.

| anticocalar101 a răspuns:

Disperat o! sunt doua cazuri cand ai o relatie cu el sau cand vrei sa ai una! in primul rand este interesat de tine,se joaca cu tine,iese cu tine pe afara,te ghionteste,incearca sa ti atraga atentia in mare parte un comportament diferit decat cel dinainte sa te placa(odata ce vezi ca s a schimbat se poarta altfel cu tine, nu te lasa in pace, si a luat haine laughing sunt multe indicii dar in mare parte baieti nu prea stiu sa ascunda acest lucru!

| me1me a răspuns:

Pai prin lucruri marunte, o floricica, sa te sustina, sa te asculte...

| BgDc a răspuns:

Prin gesturi mici, nu trebuie sa promita marea cu sarea.

| Coopila15 a răspuns:

Pai sa iti fie alaturi si la rau nu numai la bine...si ...sa fie dispus sa faca orice sacrificiu pentru tinehappy

| anaxorteo a răspuns:

Barbatilor nu le place sa vorbeasca despre iubire crezand ca nu stiu sa se exprime conform asteptarilor noastre.De aceea unii sunt tacuti chiar daca te iubesc.Altii pot demonstra prin cadouri, lucruri materiale in timp ce babatii romantici prin flori sau biletele de dragoste.Un alt mod ar fi sa fie alaturi de persoana iubita in mom dificile din viata daruindu-i sfaturi si sustinere.Altii isi manifesta dragostea prin gelozie si posesivitate doar cand se simt amenintati de un alt barbat.Sau pur si simplu sa iti caute prezenta si sa aiba o doza mai mare de iubire fata de tine.