| LexuDeea a întrebat:

Cum pot fetele sa dovedeasca dragostea unui baiat?

11 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Prietenul meu NU ARE NEVOIE DE NU STIU CE DOVADA.Sa ii fii alaturi indiferent de orice, daca doar a-i face mancare si a face sex cu el il bucura atunci e ceva in neregula.Parerea mea.

| RAY a răspuns:

Sa fi sincera cu el ( daca si el e cu tine ) daca e un porc nu merita asa ceva, serioasa, amuzanta, buna cu el, sal satisfaci des sexual, sa fi langa el la greu, sa nul sacai /enervezi, exprimate clar logic si nu da vina pe el, nu vb cu multi baieti, daca a fost dezamagit in dragoste va vi greu

| neutrino a răspuns:

Ii dai sa manance in fiecare zi.

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Să-i facă de mâncare și să-l satisfacă mereu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Țoglă):

'' Să-i facă de mâncare și să-l satisfacă mereu.''Si evident sa faca curat in casa, si sa spele hainele murdare laughing

| Țoglă a răspuns (pentru anonim_4396):

Celelalte două sunt deja obligatorii.

| Clausd10 a răspuns:

Daca el iti cere sa o dovedesti, lasa-l. Cred ca in cazul asta el vrea sex. Si rezulta ca e un profitor, ceea ce nu merita.
Un baiat/barbat simte cand partenera il iubeste, vede prin tot ceea ce ea face pentru el. Sunt mii si mii de chestii infime (nu intime) din care el poate trage concluzia ca e iubit.

| andreiul78 a răspuns:

De ce ai vrea sa dovedesti dragostea unui baiat. Adica daca sunteti impreuna, automat stie ca il iubesti. Incearca sa nu il superi fara vreun motiv anume. Adica, daca face ceva gresit, atragei atentia in legatura asta. Nu prea stiu... un baiat isi da seama daca iubita ii este fidela si toate cele in general (sunt si astia mai prosti dar sper sa iasa din discutie)
happywinking

| GoodDay9 a răspuns:

Sa nu ii sofoce, pentru mine acest lucru nesemnificativ este cel mai important! Atat...

| GoodDay9 a răspuns (pentru GoodDay9):

Pentru mine conteaza gesturile, e de ajuns sa-mi dau seama daca tine la mine...