| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma ridic si sa merg mai departe cand nu mai am nimic incredere in mine, speranta, simt ca innebunesc.

Răspuns Câştigător
| djmk1988 a răspuns:

Vroiam sa dau un raspuns original, dar se pare ca alti membrii s-au gandit deja. Roaga-te la Dumnezeu sa iti dea putere sa treci peste, si intelepciune sa iei deciziile oportune. Si eu am trecut de-a lungul anilor si s-a rezolvat cu brio prin metoda asta.

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine...trebuie sa te iubesti pe tine deoarece tu esti singura persoana in care poti avea incredere si poti sa o iubesti nelimitat.Nu poti sa te tradezi pe tine sau sa te injunghi pe la spte ( cum fac asa zisi prieteni adevarati)

| anamaria0974 a răspuns:

Dar ce s-a intamplat de te simti asa?

| Any_3777 a răspuns:

Da.roaga-te la Dumnezeu pentru pacea sufleteasca.O vei primi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roaga-te...mergewinking!

| bufonul14 a răspuns:

Cu timpul...