| JustSmileBaby a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Mi se pare o intrebare cam banala dar... Azi, diriga m-a mutat din banca mea, pe randul unde sunt "fitzosii" si "mistocarii" clasei. Stateam cu colega mea de banca de 3 ani, si ne intelegeam foarte bine. Cum sa o conving sa ma mute inapoi? Va rog help!

Dau funda raspunsului care ma ajuta sa ajung inapoi si vot celorlalte!:X

Si... fara "misto"-uri, va rog!

Ms:X

Răspuns Câştigător
| Maria123 a răspuns:

Foarte aiurea sa existe randul mistocarilor, cred ca e dezastru la ore.Intrebarea este... diriginta a mutat pe mai multi? Daca da, poate a vrut sa creeze un echilibru in clasa. Daca nu, nu inteleg de ce te muta doar pe tine asa aiurea. Cel mai bine te duci si vorbesti cu ea cu frumosul, ar trebui sa inteleaga. Daca nu, poti sa-i spui mamei tale sa se duca sa vorbeasca cu ea, zic si eu, parintii sunt luati mai in serios. Daca cu frumosul nu merge, te muti fara acord, adica pana la urma nu te poate obliga nimeni sa stai unde nu vrei si ar fi chiar absurd sa te "pedepseasca" pentru un motiv asa de stupid cand sunt convinsa ca altii chiar fac prostii.

2 răspunsuri:
| Daaax3 a răspuns:

Poate ca a vrut sa te imprietenesti si cu altiistraight face. Oricum spune-i in particularwinking Asteapt-o afara si spune-i sa te mute la loc, pentru ca era bine unde stateaistraight face funda? plss:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i dirigintei că nu poţi să fii atentă, că pe rândul acela tot timpul se râde şi nu înţelegi nimic din ceea ce explică profesorul.

Eu am stat 2 ani de zile în prima bancă apoi am fost mutată în ultima şi nu pricepeam nimic, tot timpul spuneau colegii glume şi nu puteam să fiu atentă. I-am spus şi m-a mutat înapoi.