| alexutz10 a întrebat:

Cum sa-mi conving parintii sa-mi ia scuter? nu ca nu ar avea banioh go on

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arătându-le că-l meriți. Ajută-i la treabă, fă pe amabilul, arată-le că pot avea încredere în tine. Nu e greu, dacă știi cum să-i iei. Baftă!

3 răspunsuri:
| OneShot001 a răspuns:

Fa si tu niste treburi casnice, arata ca esti responsabil

| MrAlex a răspuns:

Macar sa ai 16 aniwinking

| Anonimanumărupaişpe a răspuns:

Ascultă.i,fă.ţi ordine în cameră, spală vasele etc. Dar ai grija ca ei să observe. Fii atent să nu îi baţi la cap prea mult! Dacă nici asta nu merge... cred că trebuie să aştepţi până la Crăciun /ziua ta sau până iei o notă mare la ceva important de la şcoala... Succes! happy