| ihaterain a întrebat:

Cum sa-mi imi organizez timpul ca sa pot sa le fac pe toate? Am un program destul de incarcat.

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca noi nu stim programul, nu prea putem sa te ajutam mare lucru.Scrie pe o foaie orele de incepere, durata fiecaruia.Planifica-ti un timp liber si pentru tine, la ore mai accesibile.

| darrio2007 a răspuns:

Programeaza-ti cu o zi inainte ce ai de facut.

| Anecherry a răspuns:

Fa-ti un orar; si eu am un program foarte incarcat si mi-am luat o foaie mare pe care mi-am notat in fiecare zi ce am de facut si intervalul de timphappy

| ciupyx a răspuns:

Incearca jurnalul generalului, este o unealta excelenta http://bit.ly/jurnalul-generalului