| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi prind parul daca merg la un meci de fotbal al colegilor mei? Apropo e acolo un baiat de care imi place!
Fundaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Privacy a răspuns:

Prinde-l intr-o coada sau lasa-l natural. Nu e necesar sa te aranjezi ca si cum ai iesi in oras cu fetele, sau in club. Naturaletea in astfel de momente este importanta. O sa para destul de ciudat daca te aranjezi excesiv, o sa fie prea batator la ochi. Be you! O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| Sanziana00 a răspuns:

Poti incerca o coada impletita intr-o parte, cu cateva suvite subtiri-subtiri de par lasate libere pe ici-colo.

| AnonimGirl67 a răspuns:

Poti sa ti-l lasi liber happy(eventual, impleteste-ti o suvita de par si prinde-o pe o parte) Daca vrei sa-l prinzi in coada nu ezita sa folosesti accesorii precum flori sau clame stralucitoare. big grin

| masculin1feminin0 a răspuns:

Prindel normal intr-o coada si imbracate foarte lejera si comporta-te normal!
Pentru ce sa te dai altcineva cand sti ca poti fi tu! cu siguranta il lasi fara garantie daca faci asa! funda scumpa big grin :X :*