| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Daca vreau sa schimb windows-ul cum fac sa salvez pozele/filmuletele din calculator?

7 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Le copiezi pe alta partitie, D, E, C-ul se formateaza, nu ai alte partitii copiezi pe stick sau cd/dvd.

| Bunocul a răspuns:

Când formatezi windows-ul nu dai şi partiţia unde ai poze astfel ele nu se vor şterge. happy

| BeatriceL90L a răspuns:

Le poti pune pe CD, pe un stick, le poti incarca pe google in contul tau, daca ai, setezi sa nu fie publice si gata.

| petrica25 a răspuns:

Muti pe alta partie datele si nu formatezi partia aia in care ai pus tu datele tale.

| CiprianWhit3 a răspuns:

Le salveri ori pe un hard extern, ori pe un hard intern pe care nu iti instalezi windows-ul (se poate selecta partitiile care sa ti le formateze si care nu), ori
pe un cont de google si le setezi sa nu fie publice. Funda?