| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa refuzi un baiat fara sa se simta prost? big grin Plzzzz.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il refuzi politicos[oricum se va simti prost]

Răspuns utilizator avertizat
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Nu prea se poate asa ceva... si nu face asta, cum te-ai simti daca ti-ar spune un baiat pe care il placi/iubesti asta? Incearca sa il lasi sa astepte... baietii se schimba pe parcursul vietii, si nu fi prea aspra cu el. Asa iti va veni si tie randul la un moment dat, si nu iti va placeawinking.Mai bine ii spui, ca nu esti interesata de o relatie, sau ca nu vrei sa ai de a face cu asa ceva, te asigur ca nu se va simti la fel de prost ca atuncea cand ii zici, ca nu il placi, sau cand ii zici ca vrei sa ramaneti prieteni.

| SimonaQs a răspuns:

Nu poti sa-l refuzi pentru ca daca o faci sigur se va simti oricine se simte punete tu in locul lui sa vezi ca nu e nimic diferit ...Asta inseamna ca ii tradezi asteptarile happy

Funda? big grin

| Chronicles a răspuns:

Nu merită şi el, săracul, o şansă? puppy dog eyes

| Isabella95 a răspuns:

Spune-i ca nu esti pregatita sa ai acum o relatie sau ca doresti sa fi singura in aceasta perioada!