| ioana32 a întrebat:

Cum pot castiga sefia clasei? Am mai fost odata sefa clasei si m-am descurcat foarte bine.Toti profesorii m-au placut, dar acum copiii s-au plictisit de mine.Cum reusesc sa fiu din nou sefa clasei? plzzz

Răspuns Câştigător
| andreeadragutza22 a răspuns:

Date bine pe langa ei laughing dale tema eu is sefa clasey mele si toti sunt de partea mea ii las sa se plimbe faca ce vor doar cand vine profesoru sa fie cumintit le dau tema ma plac ma comport frumos cu ei nu-s rea cu eiwinking fii mai buna cu ei si ai sa vezi schimbari mari funda?