| MarioOnette a întrebat:

Cum sa scap de grasimea de pe burta, fara diete scuze categoria

5 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Facand sport, genoflexiuni, flotari, 3-4 ture de teren (poti si mai multe) ai vazut blimba-te cu bicicleta. Ai vazut ca s-au amenajat parcuri pentru. sport acolo poti facehappy

| FataFaraSentimente a răspuns:

Pai trebuie sa-ti intaresti muschii abdomenului, la fitness, sau la dansuri, sau chiar acasa. Faci ridicari ale trunchiului si mai sunt multe exercitii pentru muschii abdomenului doar ca nu iti pot explica prin cuvinte big grin

| MarioOnette explică (pentru FataFaraSentimente):

Eu fac de o luna acasa exercitii dar nu vad nici un rezultat, si nu maninc mult si beu multa apa

| FataFaraSentimente a răspuns (pentru MarioOnette):

Maninca cit mai multe fructe si legume, si evita mincarea prajita inlocuind-o prin cea facuta in rola( cuptor). Seara dupa ora sase serveste ceva foarte usor pentru stomac, un mar de ex. Si plimba-te cit mai des afara la aer curat, pe bicicleta sau pe jos. Sunt sigura ca vei avea niste rezultate bune si in plus un mod de viata sanatos.Bafta!

| marinavacaras a răspuns:

Fitnes si in fiecare seara30 de ridicari ale trunchiului.