| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de o fata cu care sunt impr? adica vreau sa fiu cu alta... faza e ca daca ma desp eu de ea intru in conflict cu altii care sunt pr buni cu ea si n-am chef sa fac ditamai scandalu de ceva zile nu o bag in seama deloc nu ma duc la scoala sa o pup nu o iau in brate nimic de abia o salut ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu e prea frumos ce faci, dar in fine, sa nu te judecam.
Incearca sa faci ceva s-o superi, ceva care stii ca o va deranja extrem de mult, si in felul asta se va considera ca se desparte ea de tine, nu invers. Astfel reusesti sa iti pastrezi si prietenii respectivi.

1 răspuns:
| GeorgeTiberiu a răspuns:

Poarta-te cu ea mai indiferent asa. nu mai sta dupa ea, vorbeste altfel cu ea mai in sila asa, nu te mai intalni cu ea zi de zi, si incet incet se raceste ea de tine si o sa vrea ea sa va despartiti happy. Bafta!