| DeCeMaiContează a întrebat:

Hey TPU.Este normal ca pe ultima suta de metri sa nu vreau sa merg la scoala? Eu maine nu am deloc chef sa merg, chiar daca va fi lejer.Ce pot sa fac sa scap de asta? Funda.

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Mda...Toti ne simtim asa.Ma bucur macar ca unii sunt lejeri.La mine toti nebunii s-au pomenit in ultima saptamana fara note ^_^.
Am la teste saptamana asta de ma doare capul.Bine de tine ca ai "lejer".
Du-te si scapa odata si de anul asta scolar.Eu abia astept sa ajung odata sa termin cu ei...mi s-a luat.(Off.Pe anul asta cel putin rolling on the floor) Vine vacanta si iti revii (Nu ca as insinua ca ar vrea cineva sa inceapa scoala atunci cand e vacanta LOL )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se apropie vacanța, ea e de vină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic în neregulă. Înțeleg te-ai săturat de atâta școală.

| Georgescu_Andrei_1990 a răspuns:

Este normal, cel mai bine este sa le zici parintilor tai! Am trecut prin astea si iti zic, decit sa minti, zile! Mama, tata, maine nu am niciun examen si chiar nu am chef sa merg, pot ramane acasa?