| anonim_4396 a întrebat:

Eu un tigan smecher aici in zona mea si anul trecut m-am batut cu el si inca unu de al lui. faza e ca iar e smecher anul asta. nu prea mai am chef sa intru in conflict cu el, mentionez ca am 16 ani si iar cei doi 14 si 15. la politie am fost au primit si amenda laughing dar nu se potolesc. oh go on nu vreau sa le rup fata ce as putea face altceva?

Răspuns Câştigător
| TaLyDa a răspuns:

Trateaza-i cu indiferenta. Daca te baga in seama sau rad de tine sau ceva, nici nu te uita la ei.Imagineaza-ti ca nu sunt acolo.

2 răspunsuri:
| anca377 a răspuns:

Nu mai baga in seama
Cel mai destept cedeaza

| cmbr a răspuns:

Nu-i baga in seama sau daca este vreun politist prin preajma roaga-l sa ii potoleasca.
Sau poti sa le zici sa isi ia zborul ca de sunt ciori happy