| selarina a întrebat:

Cum sa slabesc 12 kilograme in durate scurte? (PS: nu vreau ceaiuri, pastile)

Răspuns Câştigător
| Lala00 a răspuns:

Sport foarte mult cel putin doua ore pe zi daca vrei sa slabesti 12 kg fructe legume fara ulei fara grasimi doar odata pe saptamana ai voie sa iti faci poftele poti mank peste pentru ca e foarte sanattos si brocoli si spanak mere dar niciodata seara struguri si fructele sa fie cu tot cu coarja legume multe mi ales cartofi cruzi si morcovi salate si alte chestii de astea dimineata putin exerctiu de inviorare si seara inainte de culkre alte exerciti alergari genoflexiuni flotari ori ce la mine a functionat sper ca si pe tine te va ajuta

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Pastile nici să nu incerci,că va fi vai de ficatul tău.
Cel mai preferabil ar fi să faci sport. Vorbesc foarte serios.
Dacă preferi calea cea mai ușoară, fă-ți liposucție abdominală, și restul...

Și in primul rând. câți ani ai? Că doar n-ai prefera să-ți faci operații de-acum. laughing

| LolaGreen a răspuns:

Mult sport si mult ras : ))

| unknown17 a răspuns:

Cel mai bine e sa slabesti treptat, putin cate putin, pana ajungi la greutatea dorita.eu de la 14 ani nu mai mananc prajit si nu prea mananc seara sau daca mananc, mananc foarte devreme.asta nu din cauza ca am vrut la un moment dat sa slabesc dar am avut o problema d sanatatea care,, m-a ajutat'' sa-mi schimb stilul d viata in ceea ce priveste alimentatia.