| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa sterg siteul de pe TPU.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui contul.Intra la Setarile contului meu(al tau)si ai aceasta optiune tocmai in josul paginii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce site?, că-i numa unu.
Mno.Îi dai în judecată pe un motiv solid(spălare de bani, droguri, prostituție sau spui și aduci în același timp dovezi că-i o organizație criminală secretă care vrea să distrugă lumea, etc) sau plătești bine pe cineva înalt din ierarhia cu ciocane și poți șterge TPU-ul cât ai zice pește, ba îi poți duce și la răcoare.

| Lorre1214 a răspuns:

Contul tau? Daca te referi la cont intri la Setarile contului si jos de tot e sa il stergi. happy

| Criistiana a răspuns:

Vezi unde zice "Logat ca victorofficialsite" si mai jos sunt insirate "Intrebarile mele, Raspunsurile mele, etc si dai unde zice "Setarile contului meu". Mai jos iti va arata sa apesi pe "aici" daca vrei sa iti stergi contul TPU.