| SweetLolipop a întrebat:

Cum sa te scoti dintr-o situatie stanjenitoare?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Oh... am inteles. Ei bine trebuie sa fii putin mai atenta sa o recunoastem dar ce vrei. In viata cred ca oricarei femei / fete i se intampla asta macar odata nu se poate sa nu straight face Si mie mi s-a intamplat dar am ascuns, am inventat scuze de genul am varsat suc sau mancare sau ceva pe mine. Oricum e o chestie de moment si ma indoiesc ca a observat cineva, fii serioasa, ai putintica increderewinking. Nu trebuie sa te consumi.

6 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Daca lumea rade cu o anumita ocazie nu e neaparat sa rada de tine, ci de situatie. Asa ca eu cand patesc asta rad cu ei si ma considera de treaba pentru ca nu sunt suparacioasa si am haz. Pana la urma nu ai cum sa razi la unele faze si ce era sa faci - sa stai intr-un colt, imbujorat, gandind ca s-a terminat lumea?! e aiurea laughing O zi in care nu zambesti e o zi irosita (asa spunea William Shakespeare) si sunt perfect de acord. Acum nu spune nimeni ca trebuie sa fii neserios sau nepasator dar nu ai de ce sa fii scortos happy Pace ^_^ Sper ca am ajutat

| SweetLolipop explică (pentru AnonimaOk):

Esti fata si cred ca stii le ce ma refer..adica nu stiu sigur daca s-a aobservat, dar daca s-a intamplat, vreau sa fac ceva in privinta astahappy

| SweetLolipop explică (pentru AnonimaOk):

Bine,nu se stie daca s-a observat sau daca a fost neap.am vazut cand am ajuns acasahappydar in fine.multumesc de sfat! esti draguta:*

| AnonimaOk a răspuns (pentru SweetLolipop):

Multumesc si eu de funda dar ma bucur si mai tare ca te-am ajutat. Oricand happy

| AnonimaOk a răspuns (pentru SweetLolipop):

Oh... am inteles. Ei bine trebuie sa fii putin mai atenta sa o recunoastem dar ce vrei. In viata cred ca oricarei femei / fete i se intampla asta macar odata nu se poate sa nu straight face Si mie mi s-a intamplat dar am ascuns, am inventat scuze de genul am varsat suc sau mancare sau ceva pe mine. Oricum e o chestie de moment si ma indoiesc ca a observat cineva, fii serioasa, ai putintica increderewinking. Nu trebuie sa te consumi.

| LolaLollita a răspuns:

Cu zambetul pe buzehappy Daca pari prea afectata/stanjenita, cu siguranta vei atrage atentia mai mult.

| AcHollism a răspuns:

Razand laughing