| ℛąin a întrebat:

Care e cea mai stânjenitoare situație în care te-au văzut părinții tăi?

18 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Probabil cand umblam in boxeri si un tricou prin casa (era seara), sau poate cand m-au vazut dansand, iar eu nu stiam ca ei se uita la mine in timp ce dansez (eram la mine in camera si muzica era data la maxim, deci nu i-am auzit cand au intrat in camara, si nici nu i-am vazut, ca eram cu spatele), iar eu nu prea dansez bine, parca as avea 3 picioare, dintre care toate stangi laughing altceva mai stanjenitor nu mi s-a intamplat (cred).

| ℛąin explică (pentru Mayhem666):

Mi te imaginez dansând laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru ℛąin):

Sper sa nu ai cosmaruri laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

E prea stanjenitor pentru a fi detaliată. rolling on the floor

| ℛąin explică (pentru justanotheruser99):

Dacă tot ai început, spune laughing sunt curioasă.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ℛąin):

Daca tot insiști laughing Eram la mine in camera cu iubitul si ma ajuta sa îmi pun niște cărți pe un raft, dar nu stiu cum reușesc sa scap o carte mai voluminoasa (2 kg) la el pe spate. Când am auzit sunetul contactului mi-am dat seama ca l-a durut ca dracu, dar de orgolios ce e nu a recunoscut. Totusi, eu ca o iubita buna ce sunt m-am oferit sa il dau cu un gel antiinflamator pe spate. Și își da el tricoul jos si se asează pe burta pe pat. Eu ma pun cu picioarele de-o parte și de alta a lui ca sa pot sa il masez, si ce sa vezi? chiar atunci vine maica-mea sa ma intrebe ceva si ma vede calare pe el rolling on the floor

| ℛąin explică (pentru justanotheruser99):

Lol rolling on the floor

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ℛąin):

I know rolling on the floor

| ℛąin explică (pentru justanotheruser99):

Încă mai e iubitul tău? laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ℛąin):

Nu, ne-am despărțit acum ceva vreme laughing dar e destul de funny cum unele amintiri îți stârnesc rasul chiar si după o despartire. Totuși e mișto ca am rămas "prieteni", adică nu ne uram sau ceva de genul. laughing

| Divy a răspuns:

Când mă uitam la filme pentru adulți, n-am mai apucat să reacționez laughing

| ℛąin explică (pentru Divy):

De ce n-ai mai apucat să reacționezi? Așa tare te-a lovit? laughing

| Divy a răspuns (pentru ℛąin):

A fost mai rapid decât mi-am imaginat laughing Sincer credeam că o să doară mai tare rolling on the floor

| ℛąin explică (pentru Divy):

Ce vârstă aveai atunci?

| Divy a răspuns (pentru ℛąin):

N-am notat în calendar, în jurul vârstei de 19 cred, sau eram mai mic. thinking

| ℛąin explică (pentru Divy):

Erai mare, nu trebuia să te bată laughing

| Divy a răspuns (pentru ℛąin):

N-am spus că am luat bătaie, tu ai ajuns să crezi asta big grin

| syd a răspuns:

Nu cred ca s-a intamplat vreuna