| Mtg a întrebat:

Cum treci peste o situație stânjenitoare/(gen... când te faci de râs și nu știi cum să reacționezi...)?
Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| DumitruS a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin te faci de ras. Incerci sa faci o gluma din asta, auto-ironia functioneaza cel mai bine in astfel de situatii. Cumva intorci intamplarea impotriva ta dar intr-un mod amuzant.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa dispari din peisaj!
Adica, sa pleci de acolo unde te-ai facut de ras, in alta camera, sau in alt group, pentru ca lumea sa uite pe moment de tine.

| FaraNumePls a răspuns:

Începi să râzi chiar și forțat merge. Ori începi tu să râzi de altcineva și o sa se ia atenția deasupra ta.

| anamatey a răspuns:

Geseste ceva fain despre tine care sa iti salve reputatia