| amo a întrebat:

Cum sa uiti un baiat?

Răspuns Câştigător
| darii a răspuns:

Heei.
Un baiat pe care cu adevarat l-ai iubit il uiti greu. dar si cand il uiti nu mai poate nimeni si nimic sa ti-l readuca in minte. Petrece o perioada de cateva zile cu tine, doar tu si sinea ta, reculege-te! Si da-ti seama ca nu merita niciun baiat sa suferi pentru el.

7 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Pai... n-ai cum. Cand uiti uiti.hee hee

| Диана a răspuns:

Simplu, iti gasesti altu. tongue

| Mik3 a răspuns:

Gasesti altu pe care sa il iubesti mai mult happy funda, altfel nu ai cum

| smile a răspuns:

Buna! Un baiat la care intr-adevar l-ai iubit enorm si la care ti inca nu se uita chiar asa de usor. Cu trecerea timpului vei vedea ca il vei uita. Poate ca daca iti petreci mai mult timp cu prietenii vei mai putea sa il uiti macar pentru cateva minute.SUCCES.fundita?happy

| Imonettex a răspuns:

Gandeste-te si la altceva...omoara-ti timpul cu o carte, asculta muzica(dar nu care te deprima), vorbeste cu o prietena, sau chiar cu mama ta, si spune-ti in sinea ta ca mai e peste-n balta.Nu trebuie sa te inhibi in tine si sa uiti sa te bucuri de viata doar din cauza lui.Fii puternica!happy

| Razvan a răspuns:

Nicicum.Cand zici ca l-ai uitat, ti-l scoate dracu in fata si iar iti place.Detest asta.Pe bune. Te chinui sa uiti si cand "coincidenta" apare si il vezi cat de super(etc etc etc) este ti se transforma ochii in inimoare ca-n desene animatelaughing

| Lary_7405 a răspuns:

Eu sunt in aceeasi belea ca tine am incercat sa-l uit am reusit putin de tot dupa i-am m.am indragostit nu pot sa-l uit delocsad dar cu timpu o sa-l uiti trebuie sa petreci timp cat mai departe de el sa te linistesti doar tu